Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кошарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 24530955) був реорганізований і увійшов до складу Роздільнянської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

У с. Кошари Роздільнянського району збудують мале футбольне поле

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в с. Кам'янка Роздільнянського району відбувся фінал турніру з міні-футболу серед сільских юнацьких команд на Кубок народного депутата України Олександра Пресмана. Підтримку в організації та проведенні змагань надали Роздільнянська районна державна адміністрація, Кам'янська сільська рада та депутат районної ради С.В. Маслов.
Зональні змагання проходили 28 та 29 червня. У фінал вийшли юні футболісти з Лиманської селищної, Кучурганської, Кошарськоїта Єгорівської сільських рад.

Боротьба була напружена, адже в якості головного призу, за сприянням голови Одеської ОДА М.В. Степанова та народного депутата України О.С. Пресмана було оголошено будівництво малого футбольного поля зі штучним п о к р и т т я м на території команд и-переможниці. аналогічне д о то го , щ о наразі успішно Фу н к ц іо н у є в с . Кам'янка та незабаром з'явиться поблизу ЗОШ №4 м. Роздільна.
В результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда юнаків Кошарської сільської ради. Тож, нове мале футбольне поле будуватиметься в їхньому рідному селі Кошари.

Почесне друге місце посіла команда Єгорівської сільської ради.

Третіми стали юні футболісти Лиманської селищної ради, а гравці від Кучурганської сільської ради стали четвертими, не витримавши конкуренції з боку більш сильних команд.

Джерело

 

 

 

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *